Nazwa forum

Opis forum


#1 2006-07-06 15:36:48

Gregor

New member

4582151
Zarejestrowany: 2006-04-23
Posty: 4
Punktów :   

pewnie i tak nikt nie przeczyta :)

Witam,
Ludzie, co jest? Czy ktoś w ogóle zagląda na forum? Pierwsze zebranie i wycieczka do Zarnowca było OK, a teraz?! Umarło?!  Domyślam się, że wszyscy już w domach (po sesji), w pracy, na praktykach, piszą dyplomy, na wakacjach, ale ktoś chyba został?!  Przecież możemy ustalić jakiś dogodny termin spotkania, jakiegoś wyjazdu lub nawet imprezki integracyjnej. Sądzę, że jeżeli zaplanowane będzie z odpowiednim wyprzedzeniem to chyba każdy może sobie wygospodarować odrobinę swego cennego czasu.
GZAKASZ zaproponował ciekawą wycieczkę na Złote Tarasy do Wa-wki i co? Bez oddźwięku!
Jednoczyć się nadszedł czas!
Pozdrawiam wszystkich klubowiczów i do dzieła ! ! !

vice

Offline

 

#2 2006-07-07 16:16:39

szymono

New member

Zarejestrowany: 2006-04-23
Posty: 5
Punktów :   

Re: pewnie i tak nikt nie przeczyta :)

Koniecznie trzeba w tych wycieczkowych sprawach przejść na drogę mejlową o informacjach wycieczkowo-spotkaniowych. Będzie pewniej, nie będzie ściemy że ktoś tam nie wiedział

Offline

 

#3 2006-07-08 22:27:31

zapek

New member

Zarejestrowany: 2006-07-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: pewnie i tak nikt nie przeczyta :)

hej, jestem za wycieczką, za imprezką i za przejściem na mejle;)

pozdrówka

PS: Ile trwałby taki wypad do Warszawki i ile by kosztował (bilety do Wa-wy i spowrotem+prowiant? czy coś jeszcze?). Jeśli chodzi o mnie w wakacje pasują mi sierpniowe weekendy, we wrześniu i dalej jak na razie non lo so.

Offline

 

#4 2006-08-06 20:28:58

Admin www

Administrator

2872674
Zarejestrowany: 2006-04-23
Posty: 17
Punktów :   
WWW

Re: pewnie i tak nikt nie przeczyta :)


  NA PRAWO MOST, NA LEWO MOST
  =)   =)   =)   =)   =)   =)   =)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rmp.pun.pl www.wersal.pun.pl www.lrrp.pun.pl www.piekielko.pun.pl www.eternalmarch.pun.pl