Nazwa forum

Opis forum


#1 2006-06-16 08:50:35

Gregor

New member

4582151
Zarejestrowany: 2006-04-23
Posty: 4
Punktów :   

wycieczka

Witam klubowiczów!
Na ostatnim "licznym" spotkaniu członków kola PZITB zaproponowałem pomysł wycieczki do fabryki płyt warstwowych, blach trapezowych, blachodachówki i hal ZET w Bolszewie k/Wejherowa (firma Balex Metal). Nie ma zadnego problemu aby moc zobaczyć linie produkcyjne (zwłaszcza plyty z rdzeniem poliuretanowym, jedna z najnowocześniejszych w Europie). Mogę załatwić także dla każdego członka PZITB katalog produktowy z plyta CD (płyta produktowa+rysunki CAD) firmy Balex Metal. Zwiedzanie fabryki zajmuje okolo 1,5h więc można by jadąc do Wejherowa w drodze powrotnej wstapic na jakiś plac budowy np.w Gdyni. Czekam na propozycję i okazanie inicjatywy z Waszej strony. Trzeba działac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                                                                                                             VICE GREGOR

Offline

 

#2 2006-06-16 08:58:43

Leszek

New member

Zarejestrowany: 2006-06-16
Posty: 2
Punktów :   

Re: wycieczka

Jestem jak najbardziej za wycieczką co do nowych inwestycji to nie wiem jakie są w Gdyni... żadko tam zaglądam a co do małej frekwencji to chyba sesja się zbliża... )

Offline

 

#3 2006-06-16 10:35:24

Admin www

Administrator

2872674
Zarejestrowany: 2006-04-23
Posty: 17
Punktów :   
WWW

Re: wycieczka

Witam,
Również jestem zaaaaaaa


  NA PRAWO MOST, NA LEWO MOST
  =)   =)   =)   =)   =)   =)   =)

Offline

 

#4 2006-06-18 13:24:29

gzakasz

New member

Zarejestrowany: 2006-05-29
Posty: 2
Punktów :   

Re: wycieczka

Złapałem kontakt do osoby która chetnie nas oprowadzi po budowie złotych tarasów w warszawie, ale mysle ze to dopiero po sesji, tylko nie wiem czy w trakcie wakacji czy po. Budowa bardzo nowoczesna i duża, wiec jest co oglądać.

Offline

 

#5 2006-07-07 16:14:04

szymono

New member

Zarejestrowany: 2006-04-23
Posty: 5
Punktów :   

Re: wycieczka

Ładnie! jestem za tą wycieczką do BalexMetal i za możliwością otrzymania materiałów na cd Złote tarasy też są rewelacyjną sprawą.

Szkoda tylko że na forum mało osób wchodzi (sam ostatnio tu zaczęsto nie bywałem)

Może w tych ważniejszych sprawach typu propozycje wycieczek etc. pisać jednak mejlowo. Wiadomo... każdy tam będzie miał chwilę aby looknąć co na poczcie piszczy. Wtedy też może padły by konkrety.

Można by też napisać już do ludzi, kiedy wszystkim by pasowało aby pojechać na ww. wycieczki (jakaś mała ankieta). Dzięki temu możliwe że byśmy ustalili ostateczny termin (wrzesień, październik).

pozdro

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.footballfans.pun.pl www.pes6.pun.pl www.tibia22.pun.pl www.quidditch-marziblack.pun.pl www.3elegnica.pun.pl